Esperal Kraków

Kontakt

Szybki kontakt!

+48 880-808-880

Jesteśmy dostępni 24h na dobę!

Zapraszamy na konsultacje telefoniczne!

O Nas

W naszej ofercie każdy pacjent znajdzie oprócz implantacji esperalu także możliwość konsultacji, pomoc psychologiczną oraz pełną możliwość realizacji leczenia uzależnienia od alkoholu. 

Wszywki alkoholowe - Pomoc Specjalistyczna

Centrum Esperal KrakówSzukając pomocy w walce z uzależnieniem od alkoholu z pewnością nie raz natrafiliśmy na informacje o leku Esperal (Disulfiram) stosowanym już od wielu lat w leczeniu alkoholizmu. Dążąc do rozwiązania problemu nie należy ograniczać się do jednego sposobu leczenia gdyż może on nie wystarczyć. Dlatego też wszywki alkoholowe stanowią świetne wsparcie podczas całego procesu terapii umożliwiając utrzymanie abstynencji. Zasada ich działania jest bardzo prosta i bazuje na wywołaniu u pacjenta awersji od alkoholu. Mając świadomość jakie konsekwencję grożą nam podczas łączenia alkoholu będąc "zaszytym" nie sięgamy już po kolejną butelkę.

Procedura od wyrażenia chęci poddania się zabiegowi do momentu jego przeprowadzenia jest prosta. Warunkiem koniecznym jest jednak pisemna zgoda pacjenta na wykonanie zabiegu po zapoznaniu się ze wszystkimi możliwymi interakcjami łączenia alkoholu i substancji Disulfiram. A do najważniejszych z nich możemy zaliczyć m.in.: nudności, wymioty, przyspieszona akcja serca, bóle głowy i zaburzenia świadomości. Co istotne wszywka nie wchodzi w interakcje z lekami czy innymi substancjami dzięki czemu jest bezpieczna dla pacjenta.

Wszywki alkoholowe - Esperal Kraków tel. 880-808-880

Disulfiram w Centrum Kraków

Przeprowadzamy zabiegi w komfortowych warunkach przy udziale chirurga. Przestrzeganie wszelkich norm bezpieczeństwa pozwala nam na maksymalną ochronę zdrowia naszych pacjentów. Wykwalifikowany personel w przyjaznej atmosferze dyskrecji gwarantuje profesjonalną opiekę przed i po zabiegu. Dzięki dużemu doświadczeniu jeśli chodzi o stosowanie leku Esperal (Disulfiram) w leczeniu alkoholizmu odznaczamy się dużą skutecznością o czym świadczy wielu zadowolonych pacjentów.

Wszywki alkoholowe aplikowane są w naszym gabinecie w mieście Kraków jednak posiadamy oddziały także w innych dużych miastach Polski. Priorytetem jest dla nas dobro pacjenta: jego zdrowie i dobre samopoczucie. Wobec tego wykształciliśmy kulturę organizacyjną będącą bardzo przyjazną pacjentom. Zapraszamy na zabiegi do naszego gabinetu a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem 880-808-880 - chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Esperal i wszywka alkoholowa w naszym gabinecie w Krakowie to pewność profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu oraz wsparcia na każdym etapie leczenia uzależnień.